yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościDzień otwarty firmy Adviser

Dzień otwarty firmy Adviser

W dniu 17 listopada odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby PHU Adviser przy ulicy Dobrepole w Poznaniu. Na to wydarzenie zaproszono wielu klientów i partnerów handlowych.

Nowa siedziba to nowy rozdział w historii firmy” – takimi słowami Ryszard Łukowicz, dyrektor i założyciel firmy Adviser, rozpoczął Dzień Otwarty.

Misją firmy Adviser jest wrażanie nowoczesnych technologii w polskim ogrodnictwie, poprzez wyposażanie obiektów ogrodniczych we wszystko co niezbędne w nowoczesnej uprawie (m.in. zbiorniki na wodę, pompownie, układy filtrujące i rurociągi przesyłowe, a także urządzenia do płynnego nawożenia i fertygacji).

Nowa siedziba firmy jest ponad trzykrotnie większa od poprzedniej. W nowoczesnym budynku znalazły się przestrzenie biurowe o łącznej powierzchni 600 m2, dzięki którym stworzono komfortowe miejsce do pracy i spotkań z klientami. Ponadto na powierzchni 800 m2 znajduje się część magazynowa, oraz zaplecze socjalne. Ciekawym elementem magazynu jest show-room – przestrzeń, w której prezentowane są klientom urządzenia i inne element systemów nawadniania.

fot. firmowe

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl