Dzień otwarty firmy Adviser

Ryszard Łukowicz, podczas otwarcia nowej siedziby firmy Adviser. Fot. Firmowe.

W dniu 17 listopada odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby PHU Adviser przy ulicy Dobrepole w Poznaniu. Na to wydarzenie zaproszono wielu klientów i partnerów handlowych.

Nowa siedziba to nowy rozdział w historii firmy” – takimi słowami Ryszard Łukowicz, dyrektor i założyciel firmy Adviser, rozpoczął Dzień Otwarty.

Misją firmy Adviser jest wrażanie nowoczesnych technologii w polskim ogrodnictwie, poprzez wyposażanie obiektów ogrodniczych we wszystko co niezbędne w nowoczesnej uprawie (m.in. zbiorniki na wodę, pompownie, układy filtrujące i rurociągi przesyłowe, a także urządzenia do płynnego nawożenia i fertygacji).

Nowa siedziba firmy jest ponad trzykrotnie większa od poprzedniej. W nowoczesnym budynku znalazły się przestrzenie biurowe o łącznej powierzchni 600 m2, dzięki którym stworzono komfortowe miejsce do pracy i spotkań z klientami. Ponadto na powierzchni 800 m2 znajduje się część magazynowa, oraz zaplecze socjalne. Ciekawym elementem magazynu jest show-room – przestrzeń, w której prezentowane są klientom urządzenia i inne element systemów nawadniania.

fot. firmowe

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności