yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościGRIMME przejmuje Agraradę

GRIMME przejmuje Agraradę

Agrarada, polski dystrybutor maszyn rolniczych z Brzezimierza nieopodal Wrocławia, od 15 czerwca 2023 r. należy do Grupy GRIMME z Damme. Przedsiębiorstwo założone w 1999 roku przez Johana Kruijthoffa od początku swojej działalności specjalizowało się w handlu maszynami do ziemniaków, warzyw i buraków.

Firma GRIMME była pierwszym dostawcą Agrarady i spogląda wstecz na ponad 20 lat udanej współpracy z tym przedsiębiorstwem. Sieć sprzedaży i serwisu Agrarady obejmuje całą Polskę i zachodnią Ukrainę.  „Polska jest jednym z najważniejszych obszarów upraw w Europie. Ten krok pozwala nam wzmocnić naszą pozycję na rynku“, mówi Sebastian Talg, dyrektor naczelny Fabryki Maszyn Rolniczych GRIMME. „Klienci z Polski i z Ukrainy mogą nadal liczyć na kompetentną sprzedaż, niezawodny serwis i szybkie zaopatrzenie w części zamienne. Wszystkim 20 pracownikom przedstawimy ofertę przejęcia”, dodaje Dr. Michael Tönnies, dyrektor naczelny Grupy GRIMME.

Włożyliśmy sporo energii i serca w to przedsiębiorstwo i cieszy nas, że GRIMME zamierza to kontynuować i dalej rozwijać. Nasi pracownicy znają firmę GRIMME i wiedzą, że mogą optymistycznie patrzeć w przyszłość, podkreślają założyciel Johan Kruijthoff i wspólnik Arek Brzyski.

GRIMME działa w Polsce już od ponad 40 lat. W 2010 roku w Środzie Wielkopolskiej, 30 km od Poznania, powstała własna spółka handlowo-serwisowa. Ośmiu pracowników GRIMME Polska wspiera partnerów handlowych i serwisowych na miejscu i pełni funkcję łącznika między zakładem w Damme i Premium Partnerami.

Informacja prasowa

 

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl