yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmHazera planuje poszerzyć swoją działalność na polskim rynku

Hazera planuje poszerzyć swoją działalność na polskim rynku

Hazera Poland, polski oddział firmy Hazera należącej do Limagrain Group, światowego lidera w przemyśle nasiennym zamierza poszerzyć ofertę wysokiej jakości nasion warzyw dla polskich klientów. Nowy biznes plan dla działań operacyjnych w Polsce obejmuje wzmocnienie współpracy wewnątrz struktur Limagrain Group, międzynarodowego koncernu w branży agro. Dział nasion warzyw Limagrain (LVS) jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.

W związku z udaną dystrybucją produktów Vilmorin-Mikado, Hazera Poland pragnie być w Polsce wyłącznym przedstawicielem wszystkich firm należących do grupy Limagrain. Kanały dystrybucji nasion warzyw Limagrain w Polsce, obecnie prowadzone przez Hazera Poland i HM.Clause Polska będą teraz skupione w rękach Hazera Poland. Wykorzystanie infrastruktury Hazera Poland i jej możliwości dystrybucyjnych to świetna okazja do lepszego wsparcia naszych klientów poprzez rozszerzoną gamę produktów i usług dedykowanych Polsce.

Dzięki wysiłkom naszego lokalnego zespołu, w ostatnich latach znacząco zwiększyliśmy udział w rynku. Z portfolio firmy Hazera mamy bardzo komplementarną gamę produktów, prawdopodobnie jedną z najlepszych na polskim rynku. Razem będziemy silniejsi, z większymi możliwościami inwestycji na polskim rynku, aby zapewnić naszym klientom najlepsze produkty i obsługę. Jesteśmy przekonani, że dział nasion warzyw Limagrain (LVS) uzyska znaczącą przewagę konkurencyjną, zmieniając model dystrybucji w Polsce,” – mówi Rémi Bastien, CEO w firmie HM.Clause.

Hazera Poland chce stać się czwartą największą firmą na rynku nasion warzyw.”komentuje Rami Dar, CEO w Hazera Poland. “Wierzymy, że Hazera Poland ma doskonałą pozycję, aby zaoferować polskim klientom szeroką i bezkonkurencyjną gamę produktów dopasowaną do rynku oraz wysoki poziom doradztwa i usług.

Informacje prasowe Hazera Poland

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl