Informacje z firmInnowacyjny Produkt Roku 2019

Innowacyjny Produkt Roku 2019

Nawóz  ADOB® ProFit + mikro Owoce i Warzywa  został wyróżniony  przez internautów tytułem Innowacyjny Produkt Ogrodniczy  w 4. edycji konkursu organizowanego przez portale należące do grupy PTWP.  

ADOB® ProFit + mikro Owoce i Warzywa to seria wieloskładnikowych, krystalicznych nawozów NPK z zawartością mikroelementów dedykowana do nawożenia upraw ogrodniczych: ADOB® ProFit 18-18-18 + mikro,  ADOB® ProFit 10-40-8 + mikro oraz ADOB® ProFit 4-12-38 + mikro. Nawozy w swoim składzie zawierają niezbędne makroelementy: azot (N), fosfor (P), potas (K), siarkę (S),magnez (Mg) w rożnych proporcjach dopasowanych do fazy wzrostu roślin. Ponadto w nawozach występują  mikroelementy: bor (B), cynk (Zn), miedź (Cu), mangan (Mn), molibden (Mo) i żelazo (Fe). Mikroelementy występują w postaci chelatów IDHA i DTPA co gwarantuje wysoką przyswajalność tych składników przez rośliny. Miedź(Cu), mangan (Mn) i cynk (Zn) są schelatowane nowoczesnym, biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA. Natomiast żelazo (Fe) zostało schelatowane przez czynnik DTPA co zapewnia wysoki poziom jego dostępności oraz stabilność w roztworze nawozowym do pH 7,5. Bor i molibden, ze względu na właściwości chemiczne, są w formie nieschelatowanej. Nawozy ADOB® ProFit + mikro Owoce i Warzywa zaopatrują rośliny w niezbędne składniki pokarmowe, gwarantując ich prawidłowy wzrost i rozwój. Skutecznie przeciwdziałają niedoborom składników pokarmowych oraz poprawiają ogólną kondycję i zdrowotność roślin.

Programy ochrony roślin - przedsprzedaż 2024 - baner


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl