yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościKONKURS AgroAbsolwent - zgłoś swoją pracę dyplomową i wygraj

KONKURS AgroAbsolwent – zgłoś swoją pracę dyplomową i wygraj

Bank BNP Paribas od lat angażuje się w działania wspierające agrobiznes. Z nadzieją patrzymy na rozwój nauk rolniczych, a realizowane badania i wdrażane innowacje postrzegamy jako kluczowe dla ewolucji zrównoważonych systemów żywnościowych. Między innymi dlatego z przyjemnością ogłaszamy start 5. edycji Konkursu Agroabsolwent – na najlepszą pracę dyplomową, związaną z tematyką agro.

Doświadczenia dotychczasowych edycji okazały się bardzo pozytywne, a dzięki współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności, Konkurs zyskał dodatkową renomę oraz korzyści dla uczestników w postaci dodatkowych nagród.

Do Konkursu zgłaszane mogą być prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie, których obrona odbyła się w 2022 lub 2023 r. Problematyka prac musi być związana z rozwojem agrobiznesu, tj. z postępem, innowacyjnością i działaniami przynoszącymi wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, zdrowia, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, obszarów wiejskich, przemysłu rolno–spożywczego oraz zrównoważenia produkcji żywności.

Termin zgłoszeń upływa 31 października br., a rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 1 grudnia br. Dla najlepszych prac przewidziane zostały nagrody finansowe I, II i III stopnia o łącznej wartości 6 000 zł brutto.

Dodatkowo, Uczestnicy Konkursu będą mogli ubiegać się o nagrody specjalne zaoferowane przez Partnerów Konkursu, w tym m.in.:
👉 nagroda specjalna ufundowana przez Farm Frites Poland S.A. – zwiedzanie fabryki i gospodarstwa rolnego – „rolnictwo zrównoważone w praktyce”,
👉 nagroda specjalna ufundowana przez ProCam Polska Sp. z o.o. – staż w firmie,
👉 nagroda specjalna ufundowana przez Timac Agro Polska Sp. z o.o. – staż w firmie,
👉nagrody dodatkowe ufundowane przez firmę Plantpress Sp. z o. o. – vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym na stronie www.plantpress.pl.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Ponadto, Patroni medialni ufundowali książki i prenumeraty czasopism dla laureatów nagród głównych oraz specjalnych. Szczegóły Konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie oraz na stronie www.bnpparibas.pl/agroabsolwent.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie Konkursu wśród potencjalnie zainteresowanych studentów/absolwentów, których prace dyplomowe mieszczą się w zadanej tematyce. Być może pomocny będzie załączony plakat, gotowy do wydrukowania w formacie A3. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy: KontaktAgro@bnpparibas.pl

Mamy nadzieję, że udział w Konkursie przyniesie korzyści Uczestnikom, a sam Konkurs przyczyni się do propagowania wiedzy, niezbędnej dla rozwoju polskiego sektora rolno–spożywczego w sposób nowoczesny, zrównoważony i konkurencyjny.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl