yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościBezpieczna produkcja szklarniowa. Zaproszenie na webinarium – 30 stycznia 2024 rok

Bezpieczna produkcja szklarniowa. Zaproszenie na webinarium – 30 stycznia 2024 rok

Czy z ubezpieczenia szklarniowego można pokryć koszty likwidacji szkody i odtworzenia produkcji? Czy można jeszcze znaleźć solidną i trwałą konstrukcję szklarni na lata? Jak radzić sobie z wirusem ToBRFV w uprawie pomidorów szklarniowych? Na te i na inne pytania odpowiemy podczas webinarium “Bezpieczna produkcja szklarniowa”, które odbędzie się 30 stycznia 2024 roku. 

Jak wziąć udział w bezpłatnym webinarium?

Udział w webinarium jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO. Na podany adres email otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa wraz z indywidualnym linkiem do webinarium.

Bezpieczeństwo upraw szklarniowych

W całej produkcji roślinnej to uprawy szklarniowe dają możliwość zbierania największego plonu z jednostki powierzchni, ale wymagają przy tym największych nakładów. Inwestycja w szklarnie produkcyjne to potężny wysiłek finansowy i organizacyjny, dlatego bezpieczeństwo upraw szklarniowych ma szczególne znaczenie. Dotyczy to zarówno samych obiektów produkcyjnych, jak i urządzeń technicznych, przy których wyborze warto postawić na sprawdzoną jakość. Ze względu na wysoką wartość konstrukcji i wyposażenia konieczne jest objęcie ich dobrą ochroną ubezpieczeniową, ale także samej uprawy, której grożą liczne niebezpieczeństwa.

Roślinom w szklarni grożą nie tylko zdarzenia losowe i zjawiska pogodowe, ale także nowe choroby i szkodniki. Wyzwaniem dla producentów szklarniowych bywa też sytuacja na rynku warzyw, a także środków do ich produkcji. Podczas webinarium zaproszeni eksperci wyjaśnią, jak można wyeliminować lub ograniczyć niektóre zagrożenia, a także od których ryzyk można i trzeba się ubezpieczyć.

Jakie tematy poruszymy podczas webinarium?

Na pytania dotyczące pierwszego na rynku specjalistycznego ubezpieczenia upraw pod osłonami HORTISECUR® G, jego zakresu i konstrukcji odpowie Michał Kłobus menadżer ds. ubezpieczeń ogrodniczych firmy AgroRisk Polska.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Stabilna i trwała konstrukcja to podstawa każdej szklarni. Specjalista Agro-Sur, Mariusz Ciesielski wyjaśni na jakie elementy konstrukcji obiektów szklarniowych warto zwrócić uwagę, aby służyły niezawodnie przez długie lata produkcji.

Ekspert marki DeRuiter omówi sposoby radzenia sobie z zagrożeniem jakie stanowi wirus ToBRFV.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Dla uczestników webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Kiedy odbędzie się webinarium?

Zachęcamy do uczestnictwa i udziału w dyskusji. Do dyspozycji uczestników webinarium będzie czat i możliwość zadawania pytań. Webinarium pt: „Bezpieczna Produkcja Szklarniowa” odbędzie się w formie online 30 stycznia 2024 o godzinie 19:00.

Jak dołączyć do spotkania?

W ramach przypomnienia, udział w webinarium jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO. Na podany adres email otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa wraz z indywidualnym linkiem do webinarium.

Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe będzie z poziomu komputera, tabletu i smartfonu.

Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczna produkcja szklarniowa

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl