yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Informacje z firmMacroSpeed POWER - Moc uderzenia składników. Nowość w ofercie Caldena

MacroSpeed POWER – Moc uderzenia składników. Nowość w ofercie Caldena

Firma Caldena wprowadza na rynek kolejny hit pod szyldem marki MacroSpeed – nawóz mineralny MacroSpeed POWER NPK (SO3) 12-15-21 (20). Wyróżnia go bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie, uniwersalne zastosowanie i wysoka koncentracja idealnie zbilansowanych składników pokarmowych – azotu, fosforu, potasu i siarki. 

Najwyższej jakości granulowany nawóz NPK z siarką charakteryzuje się doskonałymi parametrami fizycznymi, co zapewnia daleki zasięg rozrzutu granul (do 32 metrów) oraz równomierne rozmieszczenie nawozów na powierzchni pola. Umożliwia to roślinom korzystanie ze wszystkich składników pokarmowych uwalniających się z granul. Poprzez sprawne uwalnianie się składników pobudza rośliny do intensywnego wzrostu, regenerując je po zimie, stymulując wzrost systemu korzeniowego, co zapewnia efektywne pobieranie składników i wykorzystanie wody z gleby. Poza tym skoncentrowanie kilku składników w jednym nawozie ogranicza ilość przejazdów po polu, ugniatanie gleby i zmniejsza koszty nawożenia.

MacroSpeed POWER to nawóz o dużej zawartości potasu oraz siarki w łatwo przyswajalnej formie siarczanowej (20% SO3), zwiększającej efektywność wykorzystania azotu, co w rezultacie przekłada się na wielkość plonu. Kolejną ważną cechą jest zawartość fosforu szybko dostępnego dla roślin, bo aż w ponad 97% rozpuszczalnego w wodzie. Z kolei azot w formie amonowej nie ulega wymywaniu z gleby i doskonale działa w niskich temperaturach. MacroSpeed POWER to uniwersalny nawóz do stosowania nie tylko przedsiewnego, ale również pogłównego, gwarantując sukces na wielu plantacjach. Każdy rolnik doceni korzyść, jaka płynie z jego zastosowania w takich uprawach jak: zboża, rzepak, kukurydza, ziemniak, użytki zielone, a wszystko dzięki zawartości składników pokarmowych w formach łatwo przyswajalnych i tym samym szybko działających.  

Nawóz MacroSpeed POWER to hit nadchodzącego sezonu. Zalety produktu warto zgłębić na stronie www.ampol-merol.pl, a także www.caldena.com. Zakupu dokonają Państwo u przedstawicieli handlowych Ampol-Merol i Caldena na terenie całego kraju. Współpraca z ekspertami pozwoli nie tylko zakupić skuteczny nawóz NPK. Zyskają Państwo wiele praktycznych porad, których skuteczność została potwierdzona na polach demonstracyjnych Demo Farma – www.demo-farma.pl, a także na plantacjach doświadczalnych Caldena, które prowadzone są na Żuławach.

Produkty wprowadzane na rynek są testowane i analizowane pod względem efektywności na różnych typach gleb, gatunkach roślin i w różnych warunkach klimatycznych. To właśnie skuteczność, która przekłada się na wysoki plon jest najlepszą rekomendacją dla nawozu MacroSpeed POWER. 

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

informacja prasowa Caldena

 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl