yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościHarmonogram naborów wniosków o dopłaty w 2024 roku. Co, kiedy i dla...

Harmonogram naborów wniosków o dopłaty w 2024 roku. Co, kiedy i dla kogo?

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowała harmonogram naborów wniosków o przyznanie pomocy w 2024 roku w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Kiedy zaplanowano poszczególne nabory wniosków? Jakie kwoty będą obowiązywać?

Harmonogram przedstawiono w dwóch wersjach. W pierwszej są wyszczególnione limity wsparcia oraz terminy składania poszczególnych rodzajów wniosków. Warto jednak zauważyć, że wskazane dane są na ten moment tylko orientacyjne, a w przyszłości mogą nieco się zmienić. Poniższy harmonogram to wersja uproszczona. Znajduje się on tutaj:

Harmonogram naborów wniosków o przyznanie pomocy w 2024 roku w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Limity oraz terminy

Zainteresowani rolnicy mogą również skorzystać z drugiej wersji harmonogramu, która zawiera bardziej szczegółowe informacje. Zostały w niej wskazane cele poszczególnych interwencji, rodzaje operacji objęte wsparciem oraz uprawnieni do przyznania pomocy.

Harmonogram naborów wniosków o przyznanie pomocy w 2024 roku w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Informacje szczegółowe

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: ARiMR

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl