Aktualne ceny marchwi [30.10.2023]

Marchew w workach

Okres przedświąteczny daje producentom nieco więcej możliwości, jeśli chodzi o ceny warzyw. Tyczy się to również marchwi. Jak przedstawiają się aktualne ceny?

Zarówno wczoraj, jak i dziś w godzinach porannych na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach mogliśmy dostrzec wzrost popytu. Związane jest to rzecz jasna ze zbliżającym się świętem. Zainteresowanie odbiorców jest większe, a to przekłada się na ceny.

Wprawdzie nie możemy tutaj niestety powiedzieć o dużych wzrostach, ale z pewnością możliwości rolników są nieco większe. W ramach przypomnienia, górna granica hurtowych cen marchwi w minionym tygodniu przedstawiała się na poziomie 1,00 zł za kilogram.

Jak sytuacja wygląda aktualnie? Obecnie na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach stawki utrzymują się na podobnym poziomie, ale warto zauważyć, że w niektórych przypadkach udało się osiągnąć pułap 1,10 zł za kilogram w hurcie.

Related Posts

  1. Uprawa brokułów
  2. Skrzynka z kalafiorami
  3. Buraki w workach Bronisze
  4. Krajowe ziemniaki w workach
  5. Aktualne ceny polskich pomidorów
  6. Cebula w workach hurt
  7. Polska papryka hurt

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności