Aktualne ceny ogórków na rynku w Broniszach. Import z Rosji nie ustaje [26.10.2023]

Import ogórków z Rosji

Jak przedstawiają się aktualne ceny krajowych ogórków szklarniowych na rynku w Broniszach? Co z importowanym ogórkiem, który sprowadzany jest z Rosji? 

Zacznijmy od warzywa oferowanego przez polskich producentów. Jak przedstawiają się ceny? Aktualnie na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach cena krajowych ogórków szklarniowych przedstawia się na poziomie 4,50-5,50 zł za kilogram.

Tak jak jednak niejednokrotnie wspominaliśmy, wśród ofert na rynku są również dostępne importowane ogórki z Rosji. Na ten moment ceny tamtejszego towaru zaczynają się już od 3,50-3,75 zł za kilogram. Wskazany poziom tyczy się rzecz jasna sprzedaży w hurcie.

Obecność importowanego z Rosji ogórka wzbudza w polskich producentach skrajne odczucia i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż cały proceder wydaje się być nadzwyczaj niemoralny i niesprawiedliwy. Na ten moment na rynku działa około 3 importerów.

Warto przy tym zaznaczyć, że nikt nie ukrywa się z towarem z Rosji. Na kartonach znajdują się wyraźne oznaczenia kraju pochodzenia. Jak to możliwe? Niestety, import ogórków z Rosji nie jest jeszcze prawnie zakazany i wszystko jest robione w pełni legalnie.

Related Posts

  1. Polska cebula w workach
  2. Ogórki importowane z Rosji
  3. Import rosyjskich ogórków

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności