yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościEkogroszek z PGG znów niedostępny. Kiedy będzie możliwość uzupełnienia zapasów?

Ekogroszek z PGG znów niedostępny. Kiedy będzie możliwość uzupełnienia zapasów?

Odwiedzając platformę sprzedażową PGG możemy zauważyć komunikat „brak towaru”. Tylko w dwóch przypadkach jesteśmy w stanie dokonać zakupu. Co będzie dalej? Czy napotkamy problemy przy zakupie opału na okres zimowy?

Skargi klientów PGG, tyczące się dostępności węgla oferowanego przez spółkę na jej platformie sprzedażowej, znacząco się w ostatnim czasie nasiliły. Nie ma się jednak temu co dziwić… Wchodząc na stronę widzimy zaledwie dwie dostępne pozycje. Ekogroszek niestety nie jest obecnie w sprzedaży. Tutaj widzimy jedynie komunikat „brak towaru”. Warto więc zadać sobie pytanie… Czy napotkamy problemy przy zakupie opału na okres zimowy? Zdaniem PGG żadnych problemów być nie powinno.

– W związku z licznymi pojawiającymi się w ostatnim czasie pytaniami klientów o dostępność poszczególnych węgli w ofercie e-sklepu informujemy, że Polska Grupa Górnicza S.A. stale kieruje do sprzedaży dla odbiorców indywidualnych całość bieżącej produkcji węgla opałowego. […] Produkcja węgli opałowych prowadzona jest bez przerwy w kopalniach PGG S.A. i utrzymuje się na stałym, nie zmniejszonym poziomie ok. 270-300 tys. ton na miesiąc – czytamy w komunikacie wydanym przez spółkę.

PGG zapewnia ponadto, że sklep internetowy funkcjonuje prawidłowo, a na każdej sesji zakupowej klienci zawierają tysiące udanych transakcji. Sprzedaż wynosi obecnie średnio od kilku do kilkunastu tysięcy ton węgla na dobę.

Wbrew pojawiającym się wątpliwościom, jak informuje spółka, e-sklep PGG S.A. stanowi nadal główny kanał dystrybucji węgla opałowego dla domów i mieszkań. Sprzedaż prowadzona będzie jak dotychczas w sposób ciągły, 24 godziny na dobę. Towar wystawiany jest na półkę sklepową w dni robocze o godzinie 8.00 oraz o 15.00 i pozostaje dostępny dla kupujących aż do wyczerpania zapasu. Dodatkowo w niektóre dni sierpnia o godz. 10 rano w e-sklepie wystawiane są zapasy węgli dostępnych w określonych składach KDW w ramach wyprzedaży stanów magazynowych.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

– Przypominamy, że od ponad roku, gdy na masową skalę rozpoczęła się sprzedaż opału węglowego dla gospodarstw domowych w e-sklepie, Polska Grupa Górnicza S.A. zachęca i apeluje do milionów polskich klientów o zaopatrywanie się w opał w miarę możliwości w okresach malejącego popytu w ciągu roku, na przykład wiosną po zakończeniu sezonu grzewczego. Wyjaśniamy, że nadzwyczajny wzrost popytu latem tego roku związany był z atrakcyjnymi promocjami cenowymi w sklepie internetowym PGG S.A., w czasie ich trwania klienci zakupili łącznie ponad pół miliona ton węgla opałowego ze śląskich kopalń spółki. Zapewniamy, że węgiel opałowy będzie dostępny jak dotąd w stałej sprzedaży dla klientów e-sklepu także we wrześniu, jesienią oraz w kolejnych miesiącach – podsumowuje spółka.

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl