yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościGdzie jest Michał Kołodziejczak? Trwa protest rolników w Polsce

Gdzie jest Michał Kołodziejczak? Trwa protest rolników w Polsce

– Gdzie jest Michał Kołodziejczak – pytają dziś licznie rolnicy. Lider Agrounii, zgodnie z zapowiedzią, stanął razem z rolnikami. Protestuje w Nysie.

Protesty rolników. Co z Kołodziejczakiem?

Rolnicy zastanawiali się przed protestami, czy dołączy do nich Michał Kołodziejczak. Wiceminister zadeklarował jednak, że nie zostawi ich w tak trudnej sytuacji.

– Jutro w Polsce rolnicze protesty. Nie wyobrażam sobie by w ten dzień nie być razem z rolnikami. Polityka Unii Europejskiej odnośnie rolnictwa poszła w bardzo niebezpieczną stronę. Otwarcie granic na bezcłowy przywóz wszystkich produktów rolno-spożywczych z Ukrainy to cios w polskie i europejskie rolnictwo. Stanowisko naszego rządu jest stanowcze i jasne. Będziemy bronić naszych gospodarstw, tylko silne rolnictwo będzie w stanie przetrwać trudny czas – deklarował wczoraj Michał Kołodziejczak na platformie X.

Czasy się zmieniły. Kołodziejczak stanął z rolnikami

Lider Agrounii wywiązał się ze swojej obietnicy. – Dziś jestem razem z rolnikami na proteście w Nysie. Nikt z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przez wiele lat nie wychodził do protestujących rolników. Te czasy się zmieniły – zaznacza Michał Kołodziejczak.

– Jestem z wami, po to żeby nasze, polskie rolnictwo karmiło Polaków. Jestem z wami, bo wy jesteście tutaj, żebyśmy my Polacy teraz i w przyszłości nie głodowali, nie przepłacali za żywność. Jestem z wami tutaj, żeby to polskie rolnictwo dawało bezpieczeństwo żywnościowe Polsce – mówił dziś Michał Kołodziejczak, wiceminister rolnictwa.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl