yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościZima zaatakowała. Tylko co z opałem?

Zima zaatakowała. Tylko co z opałem?

Zima zaatakowała Polskę. Zarazem pojawiły się obawy dotyczące dostępności opału. Polska Grupa Górnicza uspokaja jednak, że wystarczy go dla wszystkich. 

Co z dostępnośćią węgla?

– W związku z prognozowanym atakiem mroźnej zimy uspokajamy wszystkich klientów, że opał z kopalń Polskiej Grupy Górniczej (PGG) jest dostępny i można kupić go na bieżąco w naszym sklepie internetowym – czytamy w komunikacie wydanym przez PGG.

Jak duże są zapasy opału?

PGG – największy krajowy producent węgla opałowego dla gospodarstw domowych – zgromadziła obecnie w około 200 składach swojej firmowej sieci KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla) na terenie całej Polski zapas na poziomie 70 tys. ton węgla.

Zapasy węgla opałowego w składach KDW są uzupełniane na bieżąco, a w ofercie dostępne są wszystkie sortymenty węgla produkowane przez PGG. Węgiel można nabyć samodzielnie z domu. W przypadku problemów z transakcją pomocy udzieli personel składów KDW.

Co z jakością węgla z PGG?

– Polska Grupa Górnicza oferuje do sprzedaży wyłącznie własny polski węgiel, nie prowadzi sprzedaży mieszanek z użyciem węgli obcego pochodzenia spoza kopalń PGG. Spółka posiada wyspecjalizowane służby kontroli jakości. Każda partia węgla opuszczająca kopalnię PGG jest na bieżąco poddawana badaniom laboratoryjnym pod kątem spełniania najwyższych obowiązujących norm jakościowych – zapewnia PGG w komunikacie.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl