yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościDzień otwarty papryki w miejscowości Długie

Dzień otwarty papryki w miejscowości Długie

Dzisiaj, 15 sierpnia br., nasza redakcja uczestniczyła w pokazie papryki słodkiej i ostrej w tunelach foliowych w gospodarstwie Magdaleny i Przemysława Szatanów w miejscowości Długie. Licznie przybyli na spotkanie producenci mieli okazję zobaczyć także kolekcję odmian cukinii i dyni jadalnej. Organizatorami tego wydarzenia była firma Enza Zaden oraz Intermag i Grupa Producentów Rozsad Krasoń.

Zapraszamy na naszej fotorelacji:

KOLEKCJA ODMIAN PAPRYKI W GOSPODARSTWIE MAGDALENY I PRZEMYSŁAWA SZATANÓW

W części polowej Bernard Zioło zaprezentował odmiany papryki i cukinii oraz kolekcję odmian dyni jadalnej z oferty firmy Enza Zaden. Fachowych wskazówek na temat stosowania produktów mikrobiologicznych, biostymulatorów oraz nawozów wieloskładnikowych udzielali Marcin Oleszczak i Jan Wcisło z firmy Intermag. Hubert Tabor reprezentant Grupy Producentów Rozsad Krasoń przedstawił ofertę profesjonalnej rozsady warzyw.

Więcej informacji z tego wydarzenia przeczytają Państwo w naszych czasopismach “Szklarnie Tunele Osłony” oraz miesięczniku “Warzywa“. Zapraszamy do prenumeraty w naszym sklepie internetowym: www.plantpress.pl

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Fot. A. Andrzejewska

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl