Dzień otwarty papryki w miejscowości Długie

papryka czerwona

Dzisiaj, 15 sierpnia br., nasza redakcja uczestniczyła w pokazie papryki słodkiej i ostrej w tunelach foliowych w gospodarstwie Magdaleny i Przemysława Szatanów w miejscowości Długie. Licznie przybyli na spotkanie producenci mieli okazję zobaczyć także kolekcję odmian cukinii i dyni jadalnej. Organizatorami tego wydarzenia była firma Enza Zaden oraz Intermag i Grupa Producentów Rozsad Krasoń.

Zapraszamy na naszej fotorelacji:

KOLEKCJA ODMIAN PAPRYKI W GOSPODARSTWIE MAGDALENY I PRZEMYSŁAWA SZATANÓW

W części polowej Bernard Zioło zaprezentował odmiany papryki i cukinii oraz kolekcję odmian dyni jadalnej z oferty firmy Enza Zaden. Fachowych wskazówek na temat stosowania produktów mikrobiologicznych, biostymulatorów oraz nawozów wieloskładnikowych udzielali Marcin Oleszczak i Jan Wcisło z firmy Intermag. Hubert Tabor reprezentant Grupy Producentów Rozsad Krasoń przedstawił ofertę profesjonalnej rozsady warzyw.

Więcej informacji z tego wydarzenia przeczytają Państwo w naszych czasopismach “Szklarnie Tunele Osłony” oraz miesięczniku “Warzywa“. Zapraszamy do prenumeraty w naszym sklepie internetowym: www.plantpress.pl

Fot. A. Andrzejewska

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności