yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościJak efektywnie zarządzać gospodarstwem z aplikacją HortiCalc

Jak efektywnie zarządzać gospodarstwem z aplikacją HortiCalc

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jan Wikaliński z firmy HortiCalc jest gościem specjalnym kolejnego odcinka z cyklu “Rozmowy o warzywnictwie”, który jest twórcą aplikacji komputerowej, umożliwiającej rejestrować wszystkie ważne dla rolnika informacje. Celem programu jest efektywniejsze zarządzanie produkcją warzywniczą.

? Jak podejmować trafne decyzje w gospodarstwie warzywniczym?
? Czy chcesz zacząć efektywniej zarządzać swoim gospodarstwem?
? Jak generować najwyższe zyski z produkcji warzyw?

Firma HortiCalc wyszła na przeciw Państwa oczekiwaniom i wprowadziła na rynek nowy, specjalistyczny program komputerowy do zarządzania gospodarstwem warzywniczym. To pierwsza taka aplikacja na rynku!

? Z naszego wywiadu dowiedzą się Państwo o nowej aplikacji HortiCalc, za pomocą której można rejestrować wszystkie dane związane z produkcją warzyw. Ponadto, system policzy, która uprawa dała najwyższe zyski, które pole dało najwyższe plony, jaki był udział poszczególnych klas towaru itp.

Jak informuje Jan Wikaliński: Dzięki aplikacji HortiCalc, producent warzyw w szybki sposób udokumentuje zakupy do gospodarstwa, sprzedaż swoich  plonów, zapisze dokonywane zabiegi, przeprowadzi ewidencję zatrudnienia. System daje możliwość przypisywania zakupów do konkretnych upraw czy pól. Dzięki temu program policzy ile pieniędzy, kilogramów nawozów czy środków ochrony pochłonęła dana uprawa. Również sporządzając dokument sprzedaży producent ma możliwość określić z którego pola czy sektora pochodzą plony oraz w jakiej klasie lub formie je sprzedaje. 

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

HortiCalc, to aplikacja, która w szybki sposób przedstawi opłacalność produkcji warzyw. Koniec z zapiskami na kartce, czy w zeszycie! Teraz możesz skorzystać z programu, w którym szybko i łatwo wprowadzasz dane produkcyjne, na podstawie których wyciągniesz wnioski i zaczniesz efektywniej gospodarować.

Zarządzanie gospodarstwem za pośrednictwem aplikacji HortiCalc zwiększa świadomość i rozeznanie producentów odnośnie ekonomii swoich upraw. Ta wiedza z pewnością wpływa na podejmowanie lepszych decyzji.

Aby uzyskać więcej informacji o naszym oprogramowaniu zapraszam do odwiedzania strony internetowej ? www.horticalc.pl

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl