yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościCharsznica 2021 - kolekcja odmian kapusty Takii Seed

Charsznica 2021 – kolekcja odmian kapusty Takii Seed [VIDEO]

Choć za nami Dni Kapusty 2021 w Charsznicy, jedno z najważniejszych imprez kapuścianych w Polsce, to wciąż jesteśmy pod wrażeniem poletek demonstracyjnych przygotowanych przez ich gospodarzy oraz firmy hodowlano-nasienne. W gospodarstwie Agaty i Marka Słotów w Chodowie można było zobaczyć imponującą kolekcję odmian kapusty z hodowli Takii Seed. Po kapuścianych kwaterach oprowadził nas Bernard Zioło z Enza Zaden, który wyróżnił pięć kluczowych odmian. To warto zobaczyć.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dnia 12.09.2021

Podczas Dni Kapusty 2021 w gminie Charsznica Bernard Zioło reprezentujący firmę Enza Zaden omówił szczegółowo odmiany kapusty polecane zarówno na zaopatrzenie rynku warzyw świeżych, jak również do przetwórstwa, czy długiego przechowywania.

Podczas kapuścianego święta w Charsznicy na kolekcji z odmianami kapusty Takii Seed wyszczególniono odmiany Commander F1, Structa F1, Storka F1, Predeco F1 oraz testowaną pod numerem hodowlanym TCA581 F1.

 

Więcej informacji w materiale filmowym oraz na łamach naszego miesięcznika “Warzywa”. TUTAJ ZAMÓWISZ PRENUMERATĘ: “WARZYWA”

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Czasopismo Warzywa - nr 4/2021

 

 

 

Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Studia ukończyła w zakresie Techniki Komputerowej w Gospodarce Żywnościowej, a w 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych. Od listopada 2011 r. pracuje jako redaktor w Wydawnictwie Plantpress. Jest autorem licznych artykułów o tematyce warzywniczej. Jej artykuły można przeczytać w czasopismach "Szklarnie Tunele Osłony", "Warzywa", "Hasło Ogrodnicze". Od września 2018 r. zajmuje się także prowadzeniem portalu Warzywa.pl
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl