Charsznica 2021 – kolekcja odmian kapusty Takii Seed [VIDEO]

Bernard Zioło Enza Zaden prezentuje odmiany kapusty z hodowli Takii Seed

Choć za nami Dni Kapusty 2021 w Charsznicy, jedno z najważniejszych imprez kapuścianych w Polsce, to wciąż jesteśmy pod wrażeniem poletek demonstracyjnych przygotowanych przez ich gospodarzy oraz firmy hodowlano-nasienne. W gospodarstwie Agaty i Marka Słotów w Chodowie można było zobaczyć imponującą kolekcję odmian kapusty z hodowli Takii Seed. Po kapuścianych kwaterach oprowadził nas Bernard Zioło z Enza Zaden, który wyróżnił pięć kluczowych odmian. To warto zobaczyć.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dnia 12.09.2021

Podczas Dni Kapusty 2021 w gminie Charsznica Bernard Zioło reprezentujący firmę Enza Zaden omówił szczegółowo odmiany kapusty polecane zarówno na zaopatrzenie rynku warzyw świeżych, jak również do przetwórstwa, czy długiego przechowywania.

Podczas kapuścianego święta w Charsznicy na kolekcji z odmianami kapusty Takii Seed wyszczególniono odmiany Commander F1, Structa F1, Storka F1, Predeco F1 oraz testowaną pod numerem hodowlanym TCA581 F1.

 

Więcej informacji w materiale filmowym oraz na łamach naszego miesięcznika “Warzywa”. TUTAJ ZAMÓWISZ PRENUMERATĘ: “WARZYWA”

Czasopismo Warzywa - nr 4/2021

 

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności