Inteligentny system monitoringu w kapuście [VIDEO]

W dzisiejszych czasach bez monitoringu nie ma trafionego i skutecznego zabiegu na szkodniki w uprawie warzyw. Firma FMC wprowadza w tym sezonie pilotażowy program na bazie automatycznych i manualnych pułapek, który będzie dostępny dla producentów kapusty. Inteligenty system zapewni precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin wtedy, gdy jest to konieczne.

Bądź na bieżąco z pojawiającym się zagrożeniem szkodników w uprawie kapusty. Dziś jest to możliwe z nowym inteligentnym monitoringiem szkodników ARC™. Farm Intelligence Arc™ będzie dostępny dla producentów warzyw kapustnych z aplikacjami na Androida i iOS. Więcej szczegółów w materiale filmowym.

 

Related Posts

  1. Choroby papryki

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności