yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościTemperatura będzie o 15 stopni niższa od normy. Lokalnie do -30 stopni...

Temperatura będzie o 15 stopni niższa od normy. Lokalnie do -30 stopni Celsjusza

Przed nami bardzo zimne dni. Temperatura będzie o 15 stopni niższa od normy. We wtorek temperatura spadnie lokalnie do -30 stopni Celsjusza.

Do części Polski przyszła zima z dużą ilością śniegu i mrozem. Niestety co najmniej połowa kraju śniegu nie ma wcale bądź jego wysokość nie przekracza 1-2 cm.

Jaka pogoda jutro?

Dzisiejszy wieczór będzie pogodny w niemal całym kraju, co oznacza zimny poniedziałkowy ranek. O świcie na termometrach zobaczymy od -21/-18 stopni na Podlasiu, Mazurach, Warmii, Żuławach do -13/-10 stopni nad resztą kraju. Niestety na wschodzie i w centrum wiał będzie silny wiatr w porywach do 35 km/h zwiększając odczucie chłodu.

W dzień mimo bezchmurnego nieba w całym kraju zimno. Na wschodzie mróz dwucyfrowy. Od -12 stopni na Mazurach, Podlasiu do -10 stopni na wschodzie i -8/-7 stopni nad resztą kraju.

Jaka pogoda we wtorek?

Najzimniejszy poranek czeka nas we wtorek. Wówczas w regionach podgórskich słupki rtęci spadną poniżej -25 stopni Celsjusza. Od -24 do -20 stopni pokażą termometry od Roztocza po Małopolskę i Podkarpacie. Niewiele cieplej, bo około -20/-18 stopni, pokażą termometry w Kotlinie Sandomierskiej. W zagłębiu grójeckim temperatura spadnie do -16/-13 stopni Celsjusza. Na zachodzie i północy kraju od -13 do -11 stopni.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Jak długo utrzyma się zimowa pogoda?

Kolejne noce cieplejsze z racji powrotu chmur, ale zimowa pogoda utrzyma się do końca tygodnia, a nawet do końca stycznia.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl