yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościZima wycofuje się na wschód. Odwilż będzie postępować bardzo powoli i spokojnie

Zima wycofuje się na wschód. Odwilż będzie postępować bardzo powoli i spokojnie

Do Europy coraz śmielej wkracza ciepłe powietrze znad Oceanu. Zima wycofuje się na wschód. Nad Polską odwilż będzie postępować bardzo powoli i spokojnie.

Do Polski zbliża się odwilż, która dotrze do nas znad zachodniej Europy. O ile o poranku w Małopolsce temperatura spadnie jeszcze w pobliże -10 stopni Celsjusza to w ciągu dnia na zachodzie i południowym zachodzie kraju temperatura przekroczy 0 stopni i podniesie się do maksymalnie 2 stopni Celsjusza powyżej zera. Topnienie śniegu przebiegać ma tam stopniowo. Nad resztą Polski od -3 stopni na Podlasiu do 0 stopni Celsjusza na południu.

W czwartek odwilż oprócz zachodniej Polski dotrze nad południowe i środkowe regiony Polski. Będzie niewielka – odnotujemy maksymalnie +1/+3 stopnie Celsjusza. Na wschodzie nadal mróz, ale już niewielki jednostopniowy. Według prognoz odwilż na wschód Polski dotrze dopiero w sobotę i niedzielę. Wówczas na zachodzie Polski notować już będziemy temperatury na poziomie 4-6 stopni Celsjusza powyżej zera.

Po niedzieli napłynie do nas powietrze z południa i na południu i zachodzie Polski temperatura wzrośnie do nawet +10 stopni Celsjusza. Opadów będzie bardzo mało bądź nie będą odnotowywane. Oznacza to, że woda z roztopów na polach niemalże nie będzie widoczna.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl