AGRO PREMIERY rolnicze 2023 w Poznaniu, 13-15 stycznia 2023 r.

Polagra Premiery 2023 już niebawem w Poznaniu. Wydarzenie maszynowe, które od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród rolników. To cykliczna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez rolniczych w Polsce. 

Polagra Premiery, to Międzynarodowe Targi Rolnicze w Poznaniu. Już w styczniu (13-15.01.2023r.) w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery. Będzie to idealna okazja, aby na żywo, po raz pierwszy w Polsce zobaczyć nowości produktowe na sezon 2023 i porównać ofertę różnych wystawców.

Złoty Medal Grupy MTP: nagroda i prestiż dla najlepszych
ZŁOTY MEDAL Grupy MTP to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów i usług. Laureatów z branży rolniczej wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym. Termin zgłoszeń do Złotego Medalu Grupy MTP 2023 mija 30 listopada. Podczas trwania Targów Polagra Premiery uczestnicy wydarzenia będą mogli również zobaczyć produkty i usługi, które otrzymały Złoty Medal Grupy MTP 2022.

Zobacz AGRO PREMIERY w Poznaniu Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY, jako pierwsze w nowym roku przedstawiają nowości na sezon 2023. Uczestnicy Targów będą mieli możliwość zobaczenia wielu pozycji asortymentowych z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych. Wystawcy szykują różnorodne stoiska, na których dla Zwiedzających prezentowane będą absolutne AGRO PREMIERY.
Więcej na polagra-premiery.pl

Informacja Prasowa

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Pożar maszyn rolniczych
  2. Propozycje zmiany przepisów dotyczących spółdzielni energetycznych

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności