yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościJak uniknąć kolejek na TSW 2024? Sposób jest tylko jeden

Jak uniknąć kolejek na TSW 2024? Sposób jest tylko jeden

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach zaczynają się już 17 stycznia. W tym roku wprowadzono jednak zmiany, a na miejscu możemy zastać niemałe kolejki. Jak ich uniknąć i przejść przez bramki bez zbędnego czekania?

Nie stój w kolejkach

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa zaczynają się już 17 stycznia (środa) i potrwają 2 dni. W aktualnym roku wprowadzono jednak zmiany. Każdy, kto chce wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, musi kupić bilet. Opłata jest symboliczna. Warto jednak zaznaczyć, że część uczestników z pewnością będzie chciała nabyć wejściówkę na miejscu.

Tutaj pojawia się pewien kłopot. Na samym początku na miejscu zjawi się wielu producentów, a także osób spoza branży. Osoby zajmujące się obsługą mogą nie poradzić sobie z nadmiarem zwiedzających i powstaną kolejki. Sposób na ich uniknięcie jest dość prosty. Wystarczy nabyć bilet przed wydarzeniem, a dokonać tego możemy na stronie internetowej TSW. Wówczas wystarczy okazać otrzymany kod kreskowy. Warto też zauważyć, że cena biletu na stronie internetowej to 20,00 zł, natomiast na miejscu – 30,00 zł.

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Plantpress

Zaraz po przejściu przez bramki na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach zapraszamy wszystkich na stoisko Wydawnictwa Plantpress. Czeka na Was cały nasz zespół. Z wielką chęcią podzielimy się z Wami naszą wiedzą. Każdy, kto nas odwiedzi będzie mógł dodatkowo liczyć na atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze stoisko – E5. Czekamy na Was już od samego początku!

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Konferencja Warzywnicza – Warzywnicze Wyzwania 2024

Tradycyjnie, drugiego dnia Targów TSW (18 stycznia) odbędzie się Konferencja Warzywnicza. Tym razem skupimy się na wyzwaniach, które czekają na nas w 2024 roku. Pierwszy wykład rozpoczyna się już o godzinie 10:00. Szczegółowy Plan Konferencji zamieszczamy TUTAJ. Zapraszamy wszystkich warzywników do Hali F – mapa Targów.

Więcej szczegółów odnośnie Konferencji Warzywniczej znajdziecie TUTAJ.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl