yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościMandaty dla protestujących rolników? Policja zapowiada intensywne kontrole...

Mandaty dla protestujących rolników? Policja zapowiada intensywne kontrole…

Rolnicy, którzy zamierzają wjechać do Warszawy ciągnikami rolniczymi, muszą liczyć się z możliwością otrzymania mandatu. Policja nie pozostawia w tym zakresie żadnych złudzeń. 

– Przed nami największe zgromadzenie w tym roku, które wymaga od nas dużo pracy. Wszystko po to, by każdy, kto w tym czasie będzie przebywał w Warszawie i na terenie stołecznego garnizonu mógł czuć się bezpiecznie. Na drogach garnizonu stołecznego należy spodziewać się utrudnień, jednak policjanci będą dbać o bezpieczeństwo. Wszędzie tam, gdzie będzie to możliwe służby wyznaczą objazdy – poinformowała wczoraj policja.

Posypią się mandaty? Policja mówi jasno…

Przypominamy, że na terenie miasta st. Warszawy umieszczone są znaki zakazu wjazdu ciągników rolniczych i pojazdów wolnobieżnych. Stołeczne ulice są oznaczone chociażby znakiem B-5 z tabliczką T-0, m.in. w takich miejscach jak: Okuniewska/1 Praskiego Pułku, Trakt Brzeski/Jana Pawła II, Patriotów/Bysławska, Walcownicza/Patriotów, Wał Miedzeszyński/Bysławska, Przyczółkowa/Waflowa, Puławska/Karczunkowska, Aleja Krakowska/S-2, Aleje Jerozolimskie/Ryżowa, Kasprzaka/Ordona, Wolska/Elekcyjna, S-8/Połczyńska, Górczewska/Lazurowa, Arkuszowa/Estrady, Pułkowa/Wóycickiego, Modlińska/Płochocińska, ul. Modlińska na wys. ul. Sprawnej.

Jak informuje policja, w przypadku złamania tego zakazu należy spodziewać się kontroli drogowej, która może zakończyć się mandatem karnym. Ponadto zaznaczyć należy, że wykroczenia mogą dotyczyć także nieprawidłowego poruszania się w zorganizowanych kolumnach. Jeszcze poważniej wygląda sytuacja, gdy kierujący nie zatrzyma się do kontroli, co wiąże się m.in. z utratą uprawnień. Trzeba mieć świadomość, że wjazd ciągników do Warszawy mógłby sparaliżować pracę służb ratunkowych, ze szczególnym uwzględnieniem służb medycznych.

– Za nami ostatnie odprawy. Zadania zostały przydzielone. Najważniejsze z nich to zapewnienie bezpieczeństwa wydarzeń, ale również zdecydowana reakcja policjantów na przypadki łamania prawa, a w szczególności niestosowanie się do znaków zakazu wjazdu – czytamy w oświadczeniu.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Policja ze wszystkich komórek w Warszawie

– W zabezpieczenie wydarzeń zaangażowani są policjanci ze wszystkich komórek, jak również tradycyjnie przy dużych wydarzeniach, możemy liczyć na wsparcie Komendanta Głównego Policji, który kieruje do nas dodatkowe siły. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to wydarzenie, ale jednocześnie nie można zapominać o zagrożeniach, obowiązujących stopniach alarmowych CRP, które wymagają od nas wzmożonej czujności. Każdorazowo zakładamy, że wydarzenia planowane w stolicy będą miały charakter spokojny, to jednak nie możemy zapominać o zagrożeniach, w tym tych o charakterze terrorystycznym. Apelujemy do uczestników oraz wszystkich przebywających w miejscach odbywających się protestów o informowaniu obecnych na miejscu policjantów o wszelkich zagrożeniach – przekazała policja.

Źródło: policja.pl

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl