yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościSztuczne pole i drony. Co nowego na targach Macfrut?

Sztuczne pole i drony. Co nowego na targach Macfrut?

Organizatorzy targów Macfrut (Cesena Fiera) zapowiadają uatrakcyjnienie wystawy, która w tym roku odbędzie się w Rimini w dniach 10-12 maja.


Elementem którego dotychczas nie było na tych największych międzynarodowych włoskich targach mają być pokazy maszyn. W ramach “Macfrut in the field” (Macfrut w polu) zostanie przygotowane ponad 700 m kwadratowych powierzchni z nasadzeniami roślin w halach wystawienniczych Rimini Expo Centre, na których będzie można zobaczyć jak w praktyce wygląda praca siewników, sadzarek czy maszyn do zbioru. Jak zapowiada prezes Cesena Fiera, Renzo Piraccini, jest to wyjątkowa zmiana w organizacji wystawy. – W halach targowych udostępnimy obszar wyposażony jak nowoczesne gospodarstwo, w którym będzie można zobaczyć najnowsze maszyny w akcji. Włochy są światowym liderem w tym sektorze, a Macfrut to najlepsze miejsce by się promować – podkreśla R. Piraccini. Wg zapowiedzi organizatorów sztuczne pole będzie miało 70 centymetrową warstwę gleby, co pozwoli urealnić warunki pracy maszyn.

Oprócz pokazu maszyn polowych, podobnie jak w ubiegłym roku będzie można zobaczyć drony rolnicze. Na targach Macfrut, jak co roku będą gościć także producenci oraz kupcy owoców i warzyw. W ubiegłym roku targi przyciągnęły 38 tys. zwiedzających, czyli o 9 proc. więcej niż rok wcześniej.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl