yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościUsiłował ominąć blokadę, ale na drodze stanął mu rolnik. Dramatyczna sytuacja w...

Usiłował ominąć blokadę, ale na drodze stanął mu rolnik. Dramatyczna sytuacja w Barwinku

Na przejściu granicznym w Barwinku ucierpiał rolnik. Mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy, którego kierujący chciał ominąć rolniczą blokadę.

Jak wyglądała sytuacja?

Jak relacjonuje policja, do zdarzenia doszło dziś przed godziną 7:00, w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 59-letni kierowca samochodu ciężarowego IVECO, chcąc ominąć rolniczą blokadę, potrącił jednego z protestujących.

– Funkcjonariusze szybko zatrzymali kierującego, który otwierając drzwi swojego pojazdu, dodatkowo uszkodził przejeżdżającego DAF’a – poinformowano w oficjalnym komunikacie wydanym przez KMP w Krośnie.

Jak to się skończyło?

Poszkodowany w zdarzeniu 38-letni rolnik został opatrzony przez zespół ratownictwa medycznego. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy byli trzeźwi. 59-letni obywatel Serbii został ukarany wysokim mandatem.

– W związku z trwającymi protestami i utrudnieniami na drogach regionu, apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania – przekazują policjanci z KMP w Krośnie.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Protest w Barwinku

Protest rozpoczął się w poniedziałek (26.02) o godzinie 10:00, w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Rolnicy blokują przejazd pojazdów ciężarowych wjeżdżających ze Słowacji, a także wyjeżdżających z Polski. Protest ma trwać nieprzerwanie do czwartku (29.02) do godziny 19:00.

Źródło: KMP w Krośnie

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl