yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościZmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska

Zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska

8 stycznia 2021r. zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska. Pożegnanie i ceremonia pogrzebowa Tomasza odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:50 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo-Poznań, ul. Grunwaldzka 305. 

Szanowni Państwo,

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 8 stycznia 2021r. zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska i ceniony kolega.
Tomek był absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Po studiach pracował w Poznańskiej Hodowli Roślin, a w marcu 1991 r. związał się z firmą Ciba-Geigy, z czasem przekształconą w Novartis Crop Protection, a następnie Syngenta.

Przez wiele lat Tomek był twarzą firmy w zachodniej Polsce jako Przedstawiciel i Kierownik Regionu. Pełnił też funkcję Menadżera Dystrybucji Ochrony Roślin w Polsce, a w ostatnich latach Menadżera Produktów Hobbystycznych i Specjalistycznych w Europie Centralnej i Wschodniej.

Weteran branży ochrony roślin, życzliwy kolega, oddany swojej pracy profesjonalista oraz Poznaniak z krwi i kości, zawsze punktualny i obowiązkowy. Będzie nam go brakowało.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Msza żałobna odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 12.00 w Kościele św. Jerzego w Poznaniu, ul. Swoboda 43a. Pożegnanie i ceremonia pogrzebowa Tomasza odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:50 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo-Poznań, ul. Grunwaldzka 305. 

Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Przyjaciół zmarłego składają koleżanki i koledzy z Syngenta Polska

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl