yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościAPH Group Polska uzyskuje status dealera Kubota

APH Group Polska uzyskuje status dealera Kubota

Toruń, Lipiec 2023 – Z dniem 1 lipca 2023 r. spółka APH Group Polska została oficjalnym dealerem marki Kubota w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki statusowi dealera, APH Group Polska rozszerza swoją ofertę produktową o kolejną renomowaną markę, o dużej rozpoznawalności i solidnej reputacji. Status dealera obejmuje reprezentację zarówno maszyn rolniczych, jak i komunalnych z oferty Kubota.

Najwyższej klasy wsparcie w zakresie sprzedaży, serwisu i części zamiennych

Rozszerzenie portfolio o produkty Kubota jest strategicznym posunięciem opartym o długoterminowe ambicje biznesowe APH Group w Polsce. Mają one na celu wzmocnienie pozycji na polskim rynku i obsługę jeszcze większej liczby klientów. Firma APH Group, założona w 1997 roku i działająca w Polsce od 2007 roku, posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu i serwisowaniu szerokiej gamy sprzętu dla profesjonalistów zajmujących się uprawą zbóż, ziemniaków i warzyw, a także nawadniania. W związku z tym, APH Group będzie nadal koncentrować się na dostarczaniu wydajnych rozwiązań dla swoich klientów, zapewniając jednocześnie niezawodne i najwyższej klasy wsparcie w zakresie sprzedaży, serwisu i części zamiennych. Zarówno dla marki Kubota w województwie kujawsko-pomorskim, jak i dla innych marek, które reprezentuje na terenie całej Polski.

Przemysław Romanowski, Dyrektor Zarządzający APH Group Polska, wyjaśnia: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż zostaliśmy wybrani na nowego oficjalnego dealera Kubota w województwie kujawsko-pomorskim. Kubota to renomowana marka w Polsce, która posiada silną pozycję i udziały na rynku. Dzięki dodaniu ciągników i maszyn Kubota do naszej oferty, mamy możliwość dalszej obsługi obecnych klientów, a także wejścia na nowe rynki i poznania potencjalnych nowych klientów. Nie możemy się doczekać owoców współpracy z Kubota i nowych możliwości, które wynikną z naszego partnerstwa. Dlatego jesteśmy zdeterminowani, aby skonsolidować i zwiększyć udział marki Kubota na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednocześnie przyczyniając się do silnej pozycji rynkowej Kubota w Polsce.”

Nowa siedziba APH Group Polska w okolicach Torunia

Nominacja APH Group Polska na dealera Kubota zaowocowała decyzją spółki o zmianie lokalizacji i przeniesieniu się do większej siedziby, otwierając tym samym wachlarz możliwości na jej przyszły rozwój. Ta nowa, widoczna lokalizacja znajduje się na północ od Torunia, przy drodze krajowej nr 91 z Torunia do Gdańska. Przemysław Romanowski dodaje: “Nasza nowa lokalizacja w Łysomicach koło Torunia podkreśla ambitne plany rozwoju APH Group w Polsce. Prowadzimy długoterminowe inwestycje, motywując cały zespół do odnoszenia sukcesów na ścieżce, którą obraliśmy.”

Oprócz nowej głównej siedziby, spółka APH Group Polska otworzyła również oddział w województwie dolnośląskim, który znajduje się w Sadkowie pod Wrocławiem. Bartłomiej Ciupik został mianowany regionalnym dyrektorem sprzedaży, serwisu i wsparcia dla klientów w południowej Polsce, z innym niż Kubota sprzętem APH Group.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
AGRO SHOW 2023

Pod koniec września (22 – 24 września), APH Group Polska będzie wystawiać się na targach AGRO SHOW w Bednarach. “Cieszymy się na spotkania z naszymi obecnymi, jak i potencjalnymi klientami na wystawie w Bednarach. Poza asortymentem Kubota, pokażemy interesujący wybór naszych produktów, w tym niektóre nasze nowe marki, takie jak Horizon, Precision Planting i Raven. Dodatkowo zorganizujemy wielkie otwarcie i dni otwarte w naszej nowej siedzibie w Łysomicach koło Torunia. Ogólnie rzecz biorąc, planujemy mnóstwo okazji do zapoznania się z APH Group i naszymi wydajnymi rozwiązaniami dla profesjonalistów z branży agro”, podsumowuje Przemysław Romanowski.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl