yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościI Konferencja Pomidorowa. Podsumowanie kampanii pomidorowej 2023 i nie tylko!

I Konferencja Pomidorowa. Podsumowanie kampanii pomidorowej 2023 i nie tylko!

Sezon 2023 dobiega ku końcowi. Czas na podsumowanie i zaplanowanie produkcji w kolejnym roku. Okazją do tego będzie I Konferencja Pomidorowa, którą zorganizowała firma Jamar. Spotkanie dla producentów już w najbliższych dniach.

Czas mija niezwykle szybko i już teraz musimy przygotować się do kolejnego sezonu. Idealną do tego okazją będzie I Konferencja Pomidorowa. Wydarzenie organizowane jest przez markę Jamar oraz firmy partnerskie. Czego możemy się spodziewać?

Organizatorzy przygotowali szeroki program. Na samym początku eksperci podsumują kampanię pomidorową 2023 w bazie Jamar. Następnie, skupimy się już głównie na uprawie, a konkretnie praktycznych wskazówkach na start. Nie zabraknie rzecz jasna przeglądu odmian oraz porad w zakresie rozsady. Zainteresowani producenci będą mogli również zapoznać się z zasadami współpracy z zakładem Jamar w zakresie produkcji pomidorów gruntowych. Pomidory to jednak nie wszystko. Znajdzie się bowiem miejsce także dla groszku zielonego oraz kukurydzy cukrowej. Kiedy i gdzie należy się więc stawić?

Spotkanie odbędzie się już wkrótce, a konkretnie 29 listopada o godzinie 10:00 w hotelu “Na Kamieniu” (46-300 Borki Małe). Konieczne jest potwierdzenie obecności! Zainteresowani producenci mogą tego dokonać pod numerem telefonu: 519-345-836.

Wraz z szerokim gronem organizatorów serdecznie zapraszamy!

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl