yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościInformia otwiera się na nowe możliwości, dołączając do Grupy ISAGRI

Informia otwiera się na nowe możliwości, dołączając do Grupy ISAGRI

Informia, producent specjalistycznego oprogramowania stworzonego i rozwijanego dla sektora Owoców i Warzyw, obecny na rynku francuskim, polskim i marokańskim od prawie 20 lat, dołącza do francuskiej grupy Isagri, producenta i dostawcy rozwiązań informatycznych dla rolnictwa, branży winiarskiej i księgowości.

Grupa ISAGRI łączy w ten sposób siły dwóch najważniejszych francuskich dostawców rozwiązań dla sektora Owoców i Warzyw: INFORMIA i AKANEA AGRO SOFTWARE, która to dołączyła do grupy w ubiegłym roku. Połączenie to pozwoli na innowacyjność i rozwój technologiczny oprogramowania, a także wzmocnienie międzynarodowej roli całej grupy.

Nowa filia Grupy ISAGRI, zrzeszająca firmy Informia i Akanea, będzie kierowana przez Léonarda Gallone, obecnego prezesa INFORMIA.

Grupa Isagri kontynuuje rozwój oprogramowania i potwierdza gotowość zaoferowania rozwiązań i usług informatycznych na najwyższym poziomie dla wszystkich firm z sektora rolno-spożywczego. Połączenie struktur INFORMIA i AKANEA pozwoli grupie ISAGRI proponować globalne rozwiązania informatyczne dedykowane sektorowi Owoców i Warzyw, obejmujące swoim zasięgiem wszystkie etapy na drodze od producenta aż do konsumenta – od produkcji aż po dystrybucję w 13 krajach, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i planowanych Włoch i Hiszpanii.

Léonard Gallone w swojej nowej roli będzie mógł zastosować know-how Informia, opierając się również na wspólnych wartościach wyznawanych przez obydwie połączone firmy, a także wiedzy i umiejętnościach połączonego zespołu doświadczonych pracowników.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Grupa ISAGRI w cyfrach :

  • Obrót : 215 milionów euro
  • 150 000 klientów na 5 kontynentach
  • 2000 pracowników, z czego około 10% w 13 filiach zagranicznych

KILKA SŁÓW O GRUPIE ISAGRI : HISTORIA SUKCESU

Utworzona w Beauvais we Francji w 1983 przez Jean-Marie Savalle, aktualnego prezesa, ISAGRI chce zrewolucjonizować francuski rynek rolny, tworząc oprogramowanie dostępne dla każdego; grupa jest liderem rozwiązań informatycznych w Europie, Chinach i Kanadzie, szczególnie pod kątem rozwiązań księgowych, dzięki swojemu oprogramowaniu AGIRIS, które ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwami.

Grupa stawia na innowacyjność w informatyce. 

KILKA SŁÓW O INFORMIA i AKANEA

Obydwie firmy, INFORMIA i AKANEA, są producentami specjalistycznego oprogramowania, które od ponad 30 lat znajduje zastosowanie w firmach z sektora spożywczego i wspomaga firmy w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Firmy skupiają 200 pracowników w 7 siedzibach rozlokowanych we Francji, Polsce, Maroku i Tunezji (Marsylia, Paryż, Tuluza, Lyon, Łódź, Agadir i Tunis) i osiągają obrót ponad 22 milionów euro rocznie.

Źródło: Informia

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl