• rosafert agrosimex gleba
  • belem agrosimex marchew ziemniaki

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo brokuł kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo brokuł kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

Bayer Velum Prime - baner

rizocore zaprawianie bleba biocont
InneJubileusz prof. Jerzego Woyke

Jubileusz prof. Jerzego Woyke

Profesor dr hab. Jerzy Woyke jest jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci pszczelarskiego środowiska naukowego w świecie. Powszechnie szanowany i doceniany naukowiec jest profesorem nauk rolniczych, specjalistą w zakresie pszczelnictwa. Z okazji 90. urodzin Profesora pracownicy Pracowni Pszczelnictwa, Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW zorganizowali Jubileuszową Konferencję Naukową „90 lat z pszczołami przez świat”.


We wrześniu bieżącego roku prof. Jerzy Woyke – znany i ceniony w środowisku pszczelarskim światowej sławy naukowiec – skończył 90 lat, które w przeważającej części poświęcił nauce i nadal jej służy. Konferencja naukowa „90 lat z pszczołami przez świat” była okazją do złożenia Profesorowi podziękowań za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju światowego pszczelarstwa oraz rozsławianie osiągnięć naukowych Wydziału Nauk o Zwierzętach oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Licznie przybyli na jubileusz przyjaciele, współpracownicy, studenci oraz władze uczelni i wydziałów to dowód ogromnego szacunku dla Profesora. Wśród gości byli między innymi: prof. dr hab. Marian Binek – prorektor ds. nauki, prof. dr hab. Alojzy Szymański – były rektor uczelni w latach 2008-2016, prof. dr hab. Jan Niemiec z Wydziału Nauk o Zwierzętach – prorektor ds. nauki poprzednich dwóch kadencji, prof. dr hab. Wanda Olech-Piasecka – dziekan Wydziału Nauk o Zwierzętach oraz prof. dr hab. Wojciech Wakuliński – dziekan Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu.

za: SGGW


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

warzywa siarkopol nawożenie nasiona
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl