yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
PolecanePracownicy sezonowi – pytania do eksperta

Pracownicy sezonowi – pytania do eksperta

Zbliża się okres zbiorów owoców i warzyw, a wraz z nim wraca temat zatrudniania pracowników sezonowych. W związku ze zmianami przepisów, m.in. nowym rodzajem umowy – o pomocy przy zbiorach, pojawia się wiele pytań i niejasności. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania wspólnie z firmą UpperJob rozpoczynamy w maju projekt doradztwa skupionego właśnie na tym temacie.
 

Zapraszamy do przesyłania swoich pytań na adres ekspert@plantpress.pl, a przez najbliższe tygodnie na naszych portalach będą się ukazywały komentarze i wyjaśnienia eksperta z firmy UpperJob. 

Co miesiąc będziemy także publikować najważniejsze informacje w naszych czasopismach: „MPS SAD”, „Warzywa”, „Truskawka Malina Jagody”, oraz w „Haśle Ogrodniczym”.
 
Partner projektu – firma Upper Job – specjalizuje się w pośrednictwie  w zatrudnianiu pracowników sezonowych – nie tylko z Ukrainy, ale także z byłych republik WNP oraz z Azji.  Obsługuje praktycznie wszystkie branże: m. in. rolnictwo, w tym ogrodnictwo w zakresie pozyskiwania pracowników do gospodarstw, hodowli i upraw, branżę hotelarsko-gastronomiczną, spedycyjno-magazynową, budowlaną, opiekę medyczną, a także pracowników do dużych firm produkcyjnych o różnych profilach działalności oraz szeroko rozumianą działalność usługową. Firma Upper Job posiada oddziały w Polsce i za granicą.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl