Aktualne ceny fasolki szparagowej. Sezon powoli dobiega końca [03.10.2023]

Sezon na fasolkę szparagową jest już za nami. Na rynku pojawiają się co prawda rolnicy, którzy jeszcze oferują warzywo, ale popyt jest bardzo niski w porównaniu do sierpnia. Jak natomiast przedstawiają się aktualne ceny fasolki szparagowej? 

Największe zainteresowanie fasolką szparagową ze strony konsumentów mogliśmy odnotować w miesiącach letnich. Aktualnie popyt jest znacznie niższy. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Rozpoczęły się zbiory wielu innych warzyw i to na nich skupiają się odbiorcy.

Sezon na fasolkę szparagową powoli dobiega końca. Na rynku w Broniszach napotkamy zaledwie kilku producentów, którzy wciąż oferują warzywo. Jak natomiast kształtują się ceny? Aktualne ceny fasolki szparagowej oscylują na poziomie 7,00-8,00 zł za kilogram.

Warto zaznaczyć, że tegoroczny sezon nie był łatwy dla rolników, którzy zdecydowali się na uprawę fasolki szparagowej. Koszty pozostawały bowiem na wysokim poziomie, warunki pogodowe okazały się niesprzyjające, a ceny i popyt nie zawsze to rekompensowały.

Related Posts

  1. Kapusta w skrzyniach
  2. Ogórki z Rosji
  3. Michał Kołodziejczak
  4. Dynia
  5. Seler korzeniowy

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności