yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościAktualne ceny na rynku w Broniszach. Ile kosztuje kilogram marchwi?

Aktualne ceny na rynku w Broniszach. Ile kosztuje kilogram marchwi?

Aktualne ceny marchwi. Jakich stawek mogą spodziewać się producenci na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach? Jak przebiega handel? 

Niestety… To już nie te czasy, kiedy ceny marchwi oscylowały na poziomie 4,00 zł za kilogram, a momentami były nawet wyższe. Obecnie sytuacja jest zdecydowanie mniej korzystna dla producentów. Koszty pozostały na niezwykle wysokim poziomie, ale stawki dla rolników spadły do zatrważająco niskiego względem ubiegłych miesięcy poziomu.

Jakich cen można się więc spodziewać na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach? Aktualnie na rynku w Broniszach ceny marchwi, stanowiące wynagrodzenie producentów, zamykają się w przedziale zaledwie 0,80-1,20 zł za kilogram. Wszystko zależy od ilości, którą zainteresowany jest dany obiorca, a także od jakości samego warzywa.

Warto przy tym zaznaczyć, że na rynku marchwi niewiele się w ostatnim czasie dzieje. W dużej części przyczyną tego jest nieco uśpiony popyt. Tak jak w poprzednich latach, pierwsza połowa września i tym razem okazała się okresem, w którym handel nie przebiegał po myśli producentów. Popyt był niższy i ciężko było generować ceny.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl