Aktualne ceny papryki. Jak wygląda sytuacja na rynku w Broniszach? [15.09.2023]

Polska czerwona papryka

Aktualne ceny papryki na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach. Jakich stawek mogą oczekiwać producenci? Jak przedstawia się sytuacja? 

Sytuacja na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach, jeśli chodzi o paprykę, utrzymuje się na stabilnym poziomie już od kilku tygodni. Podaż krajowego warzywa pozostaje niezmienna. To samo tyczy się stawek uzyskiwanych przez producentów.

Jak więc kształtują się aktualne ceny papryki? Obecnie na rynku w Broniszach najczęściej spotykane ceny papryki czerwonej zamykają się w przedziale 5,00-6,00 zł za kilogram. Wyjątkiem jest papryka spiczasta. W tym wypadku ceny dochodzą do 7,00 zł za kilogram.

Jak natomiast przedstawiają się ceny papryki zielonej? W przypadku papryki zielonej na rynku w Broniszach ceny oscylują na poziomie 4,00 zł za kilogram. Warto jednak zaznaczyć, że jej podaż jest stosunkowo niska. Większość towaru to papryka kolorowa.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Pietruszka Bejo
  2. Plantacje warzyw
  3. Kombajn do zbioru ziemniaków
  4. Krzysztof Sułkowski Certis Belchim

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności