yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościPracownicy sezonowi przybywający do Wielkiej Brytanii zwolnieni z obowiązku 14-dniowej izolacji

Pracownicy sezonowi przybywający do Wielkiej Brytanii zwolnieni z obowiązku 14-dniowej izolacji

Rząd brytyjski zapowiedział, że sezonowi pracownicy rolni przybywający do Wielkiej Brytanii nie będą musieli poddawać się 14-dniowej izolacji, o ile będą postępować zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami. Osoby przyjeżdżające do pracy w gospodarstwach rolnych będą mogły rozpocząć pracę natychmiast ze względu na jej znaczenie w celu zabezpieczenia zapasów żywności.

Pracownicy przybywający do UK mają obowiązek wypełnienia formularza podróży, podania danych kontaktowych i adresu w gospodarstwie, w którym będą pracować i mieszkać, a także przedstawić dowód na kontroli granicznej w Wielkiej Brytanii, że przyjeżdżają do pracy na farmie, po dopełnieniu tych formalności nie trzeba poddawać się izolacji przez pierwsze 14 dni.

Rząd oświadczył, że pracownicy muszą pozostać w gospodarstwie i wolno im wyjeżdżać tylko w wyjątkowych okolicznościach w okresie pierwszych 14 dni. Obejmuje to sytuacje kryzysowe związane ze zdrowiem i zdobywanie niezbędnych artykułów, takich jak żywność lub leki, jeśli nie można ich dostarczyć pracownikowi. Wytyczne rządowe mówią również, że pracownicy powinni korzystać z transportu publicznego, aby dostać się na farmę, jeśli nie ma innej opcji, i nie podróżować do Wielkiej Brytanii, jeśli mają podejrzenia, że są zakażone koronawirusem. Według hortnews.com szacuje się, że 80 000 pracowników jest potrzebnych w brytyjskich gospodarstwach, aby latem zbierać owoce i warzywa na czas.

hortnews.com

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl