yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościGdzie będą protestować rolnicy? Ponad 400 punktów na mapie, a będzie ich...

Gdzie będą protestować rolnicy? Ponad 400 punktów na mapie, a będzie ich więcej [MAPA PROTESTÓW]

Nadciąga kolejny, ogólnokrajowy protest rolników. Producenci z całej Polski zablokują lokalne drogi, trasy szybkiego ruchu, a także autostrady. Nie zabraknie demonstracji w dużych miastach wojewódzkich. Wszystko dziać się będzie już 20 marca. Na mapie widzimy ponad 400 punktów, a liczba ta nieprzerwanie rośnie. 

Protesty rolników. Kiedy i gdzie?

Protesty rolników zaplanowano na 20 marca 2024 roku, czyli na najbliższą środę. Producenci zaczną zbierać się na lokalnych drogach, trasach szybkiego ruchu, autostradach a także ulicach miast już w godzinach porannych. Ciężko jest wskazać miejsce, w którym strajki będą szczególnie się wyróżniać. Rolnicy będą bowiem protestować na terenie całego kraju. Bez wyjątków. Mobilizacja trwa nieprzerwanie, a skala protestów jest coraz większa.

O co walczą rolnicy?

Problemy rolników pozostają niezmienne. Producenci wciąż protestują przeciwko surowym wymaganiom Zielonego Ładu. Ważną kwestią pozostaje również niekontrolowany import towarów spoza granic Polski. Szczególnie w kontekście Ukrainy, ale coraz więcej mówi się także o Rosji. Warto jednak zaznaczyć, że to tylko wierzchołek góry lodowej, a problemów w rolnictwie jest znacznie więcej. Rolnicy starają się wpłynąć na sytuację i jak sami przyznają, udział w protestach jest koniecznością, ostatnią szansą na godną przyszłość.

Mapa protestów [20 marca]

Liczba punktów na mapie stale się zwiększa. Wczoraj, czyli 17 marca, mogliśmy na niej dostrzec ponad 270 znaczników. Rolnicy są jednak zdeterminowani, a dziś ta liczba wystrzeliła w górę. Wystarczyło kilkanaście godzin. Na ten moment na mapie znajduje się już ponad 400 punktów, które oznaczają liczbę protestów zaplanowanych na środę. Warto przy tym zaznaczyć, że przed nami jeszcze dwa dni. Na mapie z pewnością pojawią się kolejne lokalizacje, w których producenci wyjdą na ulice. Krótko mówiąc, szykuje się ogromny protest, który z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl