yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKolejna obniżka cen węgla w PGG. Ile obecnie zapłacimy za tonę?

Kolejna obniżka cen węgla w PGG. Ile obecnie zapłacimy za tonę?

Nowe atrakcyjne ceny węgli w sortymencie orzech z wybranych kopalń obowiązują od poniedziałku 10 lipca w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej S.A. Tonę takiego węgla opałowego luzem kupić można teraz za 1200 zł a nawet 1100 zł, co oznacza istotną obniżkę o 270-370 zł/t – informuje PGG. 

Węgiel w promocyjnej cenie w PGG

Węgiel sortymentu orzech (o uziarnieniu 25-80 mm) pochodzący z kopalń Piast-Ziemowit, Mysłowice-Wesoła, Staszic-Wujek do końca lipca tego roku oferowany będzie w cenie 1200 zł/t, natomiast orzech z gliwickiej kopalni Sośnica będzie kosztować 1100 zł/t.

To kolejna bardzo znacząca obniżka cen w e-sklepie PGG S.A. Przypomnijmy, że wcześniej do 1100 zł/t spadły ceny grubych sortymentów (orzech i kostka) z kopalń rybnickich. W innej ze specjalnych letnich promocji cena węgla sortymentu kostka z ruchu Ziemowit obniżona została o sto złotych do poziomu 1370 zł/t.

Drugie tyle węgla o 400 złotych taniej 

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów do końca lipca PGG S.A. przedłużyła także promocję “Drugie tyle węgla”, w której kupić można w e-sklepie w dwóch równych ilościowo zamówieniach łącznie od 2 do 10 ton dowolnego sortymentu węgla – pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego zostaje obniżona o 400 zł/t. Do promocji nie stosują się limity zakupowe i ograniczenia, można łączyć ją z innymi obniżkami cen w e-sklepie.

Ułatwienia w transporcie węgla 

PGG S.A. umożliwia teraz opłacenie i odebranie obu zamówień na węgiel jednym połączonym transportem ze składu KDW na terenie Polski do domu klienta. W ten sposób kupujący nie musi już dwukrotnie w krótkim czasie płacić za przewóz węgla ze składu pod swój adres (przypomnijmy, że taki dowóz jest usługą zamawianą w KDW na rynkowych zasadach poza e-sklepem PGG S.A. na życzenie klienta; nadal oczywiście możliwe jest odebranie kupionego węgla bezpośrednio w składzie KDW).

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Także do końca lipca obowiązywać będzie gwarancja darmowego transportu z kopalni do dowolnie wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla (KDW).

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl