yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościNiedziela rozczarowała rolników. Handel nie spełnił oczekiwań

Niedziela rozczarowała rolników. Handel nie spełnił oczekiwań

Rolnicy są rozczarowani minioną niedzielą. Wszyscy zakładali, że handel skoczy. Tymczasem, niewiele się zmieniło. Sprzedaż i ceny nie ruszyły się z miejsca. 

Zbliża się okres świąteczny. Zwykle wiąże się to z większym ruchem na rynku w Broniszach. Rolnicy zakładali, że największą sprzedażą cieszyć się będą właśnie w niedzielę. Tymczasem, niewiele się zmieniło. Popyt i ceny pozostały na tym samym poziomie.

Na rynek dojechały również warzywa z grudniowych zbiorów. Nie wytrzymały one niestety dotkliwych mrozów i dość często ich jakość jest niższa. Rolnikom trudno uzyskać wyższe ceny. Szczególnie widoczne jest to w przypadku marchwi, a także pietruszki.

Niedziela okazała się wprawdzie rozczarowaniem, jednak to nie koniec. Warto zauważyć, że do świąt został jeszcze tydzień. Hurtownicy wciąż szykują towar do dalszej sprzedaży. Z ich ust pojawiają się sygnały, że największy ruch zaobserwujemy we wtorek.

Podsumowując, handel w niedzielę nie różnił się zbytnio względem poprzedzających dni. Wzrost zainteresowania odbiorców może jednak nastąpić w aktualnym tygodniu. Najprawdopodobniej będzie to wtorek, jednak są to tylko przypuszczenia hurtowników.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl