yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościSezon na węglowe oszustwa rozpoczęty. Pułapki na każdym kroku

Sezon na węglowe oszustwa rozpoczęty. Pułapki na każdym kroku

Wraz z rozpoczętym sezonem grzewczym pojawiły się informacje o fałszywych stronach e-sklepu PGG S.A. i kolejnych próbach oszustw w Internecie. Apelujemy do klientów sklepu internetowego PGG S.A., aby przed podaniem swoich danych osobowych i przed zakupem węgla dokładnie sprawdzili adres strony.

– Adresy fałszywych stron, grafiki oraz widoczny asortyment, mogą wprowadzać w błąd. Mogą być łudząco podobne do grafiki sklepu PGG S.A. Oszuści bezprawnie wykorzystują także logo naszej spółki. Apelujemy, aby nie dokonywać wpłat za pośrednictwem tych stron, gdyż mogą Państwo stracić pieniądze. Prosimy o rozwagę w zakupach. Jednocześnie przypominamy, że właściwy adres sklepu internetowego PGG S.A. to: https://sklep.pgg.pl – poinformowała niedawno Polska Grupa Górnicza w wydanym komunikacie.

Kupując węgiel, jak dodaje spółka, należy zwrócić uwagę na adres strony. Sprawdźmy czy z boku adresu strony znajduje się kłódka. To informacja o tym, że połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone. Znajdziemy tam informacje o certyfikacie Polskiej Grupy Górniczej.

– Obecnie w naszym sklepie można nabyć węgiel w cenach producenta sortymentów grubych i średnich z kopalń PGG S.A. To surowiec z gwarancją jakości oraz z preferencyjną dostawą na składy Kwalifikowanych Dostawców Węgla PGG S.A. Składy KDW są zlokalizowane w całej Polsce, tak by były blisko miejsca zamieszkania naszych Klientów. […] Zatem, zanim rozpoczniemy zakupy, sprawdźmy, czy mamy wpisany właściwy adres sklepu w przeglądarce. Prosimy o rozwagę w sieci – apeluje Polska Grupa Górnicza.

Źródło: PGG

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl