yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościŚwiąteczne okazje na węgiel. Gdzie i jak kupić opał w promocyjnych cenach?

Świąteczne okazje na węgiel. Gdzie i jak kupić opał w promocyjnych cenach?

Polska Grupa Górnicza wprowadziła kolejną promocje na węgiel. Każda tona surowca będzie kosztowała o 200 zł mniej. Ilość towaru jest jednak ograniczona.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie zakupami węgla oraz fakt, że w kraju nastała już pełnia zimowego sezonu grzewczego, Polska Grupa Górnicza ogłosiła w e-sklepie ofertę specjalną na wybrane sortymenty węgla opałowego. Kiedy można kupić węgiel taniej?

Oferta “Świąteczne okazje” potrwa od 12 grudnia 2023 r. do końca roku (do godziny 23:59 31 grudnia). Obejmie wybrane sortymenty (głównie typu orzech, a także ograniczoną ilość ekogroszków i kostki), które klienci rozpoznają na stronie sklepu internetowego dzięki wyróżnieniu towaru specjalnym symbolem graficznym (czerwoną kropką).

Warunkiem uzyskania obniżki ceny będzie wpisanie przez kupującego podczas dokonywania transakcji kodu rabatowego o treści “PGG122023” w okno formularza na stronie e-sklepu. Regularna cena kupowanego węgla ulegnie wówczas obniżeniu o 200 zł za tonę. Zgodnie z regulaminem promocja “Świąteczne okazje” dobiegnie końca o północy 31 grudnia 2023 r. albo po wyczerpaniu przeznaczonego do promocji wolumenu 230 tys. t węgla.

Należy pamiętać, że objęcie konkretnego sortymentu węgla opałowego ofertą rabatową zależeć będzie od jego dostępności w danym czasie i miejscu. Może okazać się, że odbiór wybranych sortymentów węgla możliwy będzie tylko w niektórych składach sieci KDW w Polsce. O tego rodzaju ograniczeniach oferty specjalnej klienci dowiedzą się za każdym razem jeszcze przed zakończeniem transakcji podczas zakupów w sklepie internetowym.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Przypomnijmy, że od poniedziałku 20 listopada do piątku 8 grudnia włącznie w PGG klienci uzyskali możliwość obniżenia ceny każdego z sortymentów węgla o 200 zł/t pod warunkiem wpisania przy transakcji ustalonego kodu promocyjnego. Sprzedaż w ramach promocji Black Weeks wzrosła niemal dziesięciokrotnie, przyciągając wielu nowych klientów.

Źródło: PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl