yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościŚwięta za pasem. Kiedy ruch na rynku będzie największy?

Święta za pasem. Kiedy ruch na rynku będzie największy?

Skok sprzedaży rolnicy odnotują już w najbliższych dniach. Największy ruch przewiduje się na niedzielę. Kolejne dni sprzyjać będą sprzedaży detalicznej. 

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Na rynku w Broniszach już teraz możemy zauważyć minimalny wzrost zainteresowania wśród odbiorców. Obecnie skupiają się oni jednak tylko na niektórych produktach. Przykładowo, wzrósł popyt na kapustę kwaszoną.

Skok sprzedaży rolnicy odnotują najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę. Mówimy tutaj o sprzedaży hurtowej. Wzrośnie popyt zarówno na krajowe owoce, jak i warzywa.

W kolejnych dniach wzrośnie z kolei sprzedaż nieco mniejszych ilości towaru. W poniedziałek czy też wtorek na rynku pojawią się odbiorcy, którzy będą szukać produktów dla siebie. Właściciele małych sklepików czy warzywniaków będą z kolei uzupełniać braki.

Podsumowując, największy handel na Broniszach będzie miał miejsce w niedzielę. Niemniej, kolejne dni również pozostaną korzystne dla rolników. Klientów będzie zdecydowanie więcej, ale przeważnie będą to nieco mniejsi odbiorcy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl