Moc hybryd. Najnowsze odmiany mieszańcowe pietruszki z firmy Bejo [VIDEO]

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pietruszka Bejo

Tym razem przenosimy się do województwa świętokrzyskiego, a konkretnie do gospodarstwa p. Adama, który specjalizuje się w uprawie pietruszki. Gatunek ten jest trudny w produkcji, a aktualny sezon stawiał producentom wiele wyzwań. Nie przeszkodziło to jednak w uzyskaniu wysokiego plonu o najwyższej jakości. Kluczem do sukcesu okazały się hybrydowe odmiany pietruszki z firmy Bejo.

Aktualny sezon pietruszkowy nie był łatwy dla producentów w całym kraju. Niektóre regiony w Polsce borykały się bowiem z dotkliwą suszą, a to nie wszystko… W wielu innych gospodarstwach problemem był z kolei nadmiar wody, zalania i gnicie korzeni. Jak to mówią, ze skrajności w skrajność. Jak więc sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami natura? Podstawą jest tutaj dobór odpowiedniej odmiany. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie wysoki plon, który zarazem wyróżniał się będzie najwyższą jakością. Wskazówek w tym zakresie udzielą Paweł Glanowski i Marcin Moczulski w poniższym materiale filmowym.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Polska czerwona papryka
  2. Plantacja ziemniaków
  3. Maszyna do zbioru cebuli
  4. Powódź Grecja
  5. Plantacje warzyw
  6. Kombajn do zbioru ziemniaków
  7. Krzysztof Sułkowski Certis Belchim

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności