7 lutego rozpoczyna się Fruit Logistica 2018

Na trzydniowe spotkanie branży ogrodniczej wybrało się w tym roku do Berlina ponad 3000 firm – wystawców reprezentujących wszystkie kontynenty, gałęzie produkcji, specjalności zawodowe. Promowanych będzie niemal 6000 produktów. Organizatorzy – Messe Berlin spodziewają się około 75 tysięcy gości ze 130 państw.

Według katalogu targów Fruit Logistica z Polski przyjechało w tym roku prawie sześćdziesiąt firm. Wśród nich największą grupę stanowią sadownicy. Są reprezentowane grupy producentów, firmy handlowe, zaopatrujące ogrodników w opakowania, nawozy, budowlano-montażowe. Swoją branżę ogrodniczą będzie promować województwo łódzkie.

Ostatniego dnia targów, około godziny 16:00 poznamy zwycięzcę w konkursie na najbardziej innowacyjny produkt zaprezentowany publiczności na Fruit Logistica 2018. Rozszerzeniem i uzupełnieniem dla konkursu jest nowy format targowych informacji o innowacyjnych nowościach mających swoje premiery światowe czy targowe – Spotlight – Premieres and Innovations. Natomiast produkty prezentowane w ramach Future Lab mają być tymi, które w najbliższych dwóch latach przekształcą przemysł świeżych produktów.

W najbliższych dniach na łamach portali internetowych Plantpressu nasi redaktorzy będą starali się przekazywać na bieżąco, co dzieje się w pawilonach wystawowych targów Fruit Logistica.

pg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności