Amator papryki zatrzymany. Usiłował ukraść 300 kilogramów…

Zarzut kradzieży papryki usłyszał 25-letni radomianin, który w Grabowskiej Woli z tunelu foliowego ukradł 300 kilogramów papryki. Warzywa miały posłużyć mu do dalszej sprzedaży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

W nocy na policję zadzwonił mieszkaniec Grabowskiej Woli (gm. Potworów) zgłaszając, że ujął mężczyznę, który kradł z jego tuneli foliowych paprykę. Policjanci na miejscu zastali zgłaszającego wraz z ujętym przez niego mężczyzną.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek przyjechał w rejon tuneli wypożyczonym samochodem z zamiarem kradzieży papryki. Mężczyzna w ciągu kilku godzin zerwał 300 kilogramów  papryki i spakował do samochodu, którym przyjechał.

W trakcie pakowania „towaru” do auta, został ujęty przez właściciela tuneli, który od razu wezwał policję. W czasie wykonywanych przez policjantów czynności na miejsce przyjechali znajomi zatrzymanego mężczyzny.

Po sprawdzeniu danych osób okazało się, że jeden z nich, 26-latek jest poszukiwany przez Komisariat Policji I w Radomiu, jako osoba podejrzana o rozbój. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. Amator papryki usłyszał już zarzut kradzieży papryki, do którego się przyznał.

Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Mazowiecka

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Polska papryka

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności