yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościAtrakcyjny Ursus w okazyjnej cenie. Złodzieje się starali, ale to nie wystarczyło

Atrakcyjny Ursus w okazyjnej cenie. Złodzieje się starali, ale to nie wystarczyło

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do gospodarstwa na terenie powiatu wołowskiego oraz kradzież ciągnika marki Ursus. Ujawniono także skradziony samochód oraz przyczepkę wraz z zagęszczarką.

Ursus z 1972 roku

W pierwszych dniach lutego, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wołowie otrzymali zgłoszenie o włamaniu na teren jednej z posesji w powiecie wołowskim. Jak się okazało sprawcy dokonali kradzieży ciągnika rolniczego marki Ursus wyprodukowanego w 1972 roku.

W wyniku wytężonej oraz efektywnej pracy, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 36-letniego oraz 27-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Policjanci ustalili, że Ursus znajduje się na terenie powiatu lubińskiego, gdzie go odzyskali.

Rolniczy klasyk. Stan idealny

Jak się okazało sprawcy kradzieży pokonali kilkadziesiąt kilometrów rolniczym klasykiem na teren sąsiedniego powiatu, lecz by podkreślić dobry stan Ursusa dodatkowo umyli go na myjni, a następnie w bardzo okazjonalnej cenie sprzedali skradziony oraz wysprzątany ciągnik.

Nowy nabywca, a tym samym właściciel posesji na której znajdował się pojazd, został zatrzymany. Za czyn paserstwa mieszkańcowi sąsiedniego powiatu przedstawiono zarzut, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Ursus to nie wszystko…

Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie u jednego ze sprawców znaleźli oraz zabezpieczyli skradziony samochód marki Audi z powiatu oleśnickiego. Na uwagę zasługuje fakt, że właściciel pojazdu nie wiedział o tym, że należący do niego samochód został skradziony, a dzięki pracy wołowskich policjantów został błyskawicznie odnaleziony.

Dodatkowo u 36-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego znaleziono przyczepkę samochodową wraz z zagęszczarką, która została skradziona z terenu jednej z firm w powiecie lubińskim. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Wołowie

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl