yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościIII Forum Kompleksy Szklarniowe Rosja 2018

III Forum Kompleksy Szklarniowe Rosja 2018

W pierwszym tygodniu grudnia (5 i 6 grudnia) w Moskwie odbyło się III Forum Kompleksy Szklarniowe Rosja 2018. Jak co roku, uczestnicy wydarzenia organizowanego przez Vostock Capital mieli sposobność do wymiany informacji, omawiania strategii rozwoju i nawiązywania kontaktów handlowych oraz zawierania umów. Tym razem na moskiewskie forum przyjechało ponad 700 osób związanych z branżą szklarniową, wśród nich rosyjscy inwestorzy i decydenci.

Tematyka podejmowana przez zaproszonych specjalistów była bardzo szeroka, począwszy od technologii uprawy hydroponicznej z doświetlaniem poszczególnych gatunków warzyw szklarniowych przez najbardziej obiecujące nisze w sektorze szklarniowym po finansowanie inwestycji. Istotnym punktem moskiewskiego forum była ekspozycja nowoczesnego wyposażenia szklarni.

Tekst A. Czerwińska-Nowak
fot. Vostock Capital

Aleksandra Czerwińska-Nowak
Aleksandra Czerwińska-Nowak
Absolwentka wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przez cztery lata pracowała na tej uczelni jako asystent w Katedrze Warzywnictwa zajmując się tematyką technologii uprawy grzybów jadalnych i warzyw. W 2008 roku dołączyła do zespołu miesięcznika „Warzywa”. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących doboru odmian warzyw ich uprawy oraz przechowywania i przygotowania do sprzedaży.
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl