Kradzione nie tuczy, ale ma swoje konsekwencje. Złodziej ziemniaków złapany na gorącym uczynku

Prudniccy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu legnickiego poszukiwanego do odbycia kary za zniszczenie mienia. Mężczyzna wpadł po tym jak kradł ziemniaki z pola uprawnego. 32-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił tam, gdzie nakazał sąd. – Po tym wszystkim pozostał mu jedynie słodko-gorzki smak ziemniaków zza krat – relacjonują policjanci.

Po raz kolejny powiedzenie „kradzione nie tuczy” potwierdziło się. Przekonał się o tym dobitnie 32-letni mieszkaniec powiatu legnickiego. Mężczyzna pod osłoną nocy z pola uprawnego kradł ziemniaki… Wykopał ponad 50 kilogramów. Wpadł jednak na gorącym uczynku dzięki czujności gospodarza. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Prudnik.

Interweniujący na miejscu prudniccy policjanci ukarali mężczyznę 500 złotowym mandatem. To jednak nie był koniec problemów mieszkańca powiatu legnickiego. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Złotoryi do odbycia kary ponad 3 miesięcy więzienia za zniszczenie mienia.

32-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił tam, gdzie nakazał sąd. Po tym wszystkim pozostał mu jedynie słodko-gorzki smak ziemniaków zza krat.

Źródło: KPP Prudnik

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Biogazownie rolnicze
  2. Wieś krajobraz
  3. Straty w uprawach wywołane powodzią

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności