Rolnik stracił panowanie nad maszyną. Ciągnik rolniczy znalazł się w rowie

Wypadek z udziałem ciągnika rolniczego
Fot. KPM Zamość

65-latek kierując ciągnikiem rolniczym z naczepą załadowaną kukurydzą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku.

Do wypadku drogowego z udziałem kierującego ciągnikiem rolniczym doszło w środę w miejscowości Góra Grabowiec. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe – policjanci, strażacy z Zamościa i okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz załogi karetek pogotowia.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym z naczepą, w której znajdowała się kukurydza poruszał się od Grabowca w kierunku Góry Grabowiec. Na mokrej nawierzchni jezdni stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie ciągnik przewrócił się na bok.

65-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany, który kierował ciągnikiem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. 65-latek jechał sam.

Policja ustala dokładne okoliczności wypadku i apeluje o zachowanie ostrożności za kierownicą oraz dostosowywanie prędkości jazdy do warunków drogowych.

Źródło: KMP Zamość (aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło)

Related Posts

  1. Uprawa marchwi
  2. Wypadek samochodowy na zabłoconej drodze
  3. Susza
  4. Kombajnowy zbiór ziemniaków

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności