yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościSkradziony 4 lata temu ciągnik wrócił do rolnika. Maszyna jest w dużo...

Skradziony 4 lata temu ciągnik wrócił do rolnika. Maszyna jest w dużo lepszym stanie

Policjanci z Komisariatu Policji w Ścinawie odzyskali ciągnik rolniczy, który został zgłoszony jako przywłaszczony. W trakcie czynności mundurowi ustalili jednak, że zgłaszający nie był jego właścicielem, gdyż pojazd ten został skradziony kilka lat temu z terenu gminy Rudna. Jaki jest finał tej historii?

Funkcjonariusze z komisariatu w Ścinawie pracowali nad sprawą dotyczącą przywłaszczenia ciągnika rolniczego. W wyniku pracy operacyjnej mundurowi ustalili podejrzanego o ten czyn, którym okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego.

W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do tego mężczyzny stróże prawa ujawnili skradziony pojazd. Jednak podczas oględzin i po sprawdzeniu w policyjnych systemach, wyszło na jaw, że traktor ten został skradziony w 2019 roku z terenu gminy Rudna.

Funkcjonariusze zabezpieczyli procesowo ciągnik. Okazało się bowiem, że ciągnik został już wcześniej skradziony, a zgłaszający prawdopodobnie będzie odpowiadał za paserstwo.

Skradziony 4 lata temu ciągnik trafił dzięki mundurowym do prawowitego właściciela. Mężczyzna nie mógł uwierzyć we własne szczęście, gdyż maszyna wróciła do niego w dużo lepszym stanie niż w chwili kiedy została skradziona.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Okazało się bowiem, że sprawca tego przestępstwa wyremontował ciągnik, aby mieszkający w pobliskiej miejscowości pokrzywdzony, nie mógł go rozpoznać.

Źródło: KPP w Lublinie

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl