yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościWielka Majówka Timac Agro Polska

Wielka Majówka Timac Agro Polska

Dziś wszystkie drogi prowadzą do Serocka. Firma Timac Agro zaprosiła tam swoich klientów na Wielką Majówkę. Jest to uroczyste rozpoczęcie kampanii nowych zasiewów zbóż ozimych, rzepaku, a także warzyw. Organizatorzy zapowiedzieli początek sprzedaży nawozów granulowanych na atrakcyjnych warunkach.

Podczas spotkania zaplanowano interesujący panel dyskusyjny zatytułowany „Bierzemy glebę na warsztat”, w którym wzięli udział dr hab. Marzena Brodowska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, dr hab. Witold Szczepaniak z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz dr inż. Mirosław Korzeniowski reprezentujący stowarzyszenie Agroekoton.

Wielka Majówka z Timac Agro Polska

Podczas części konferencyjnej informowano o nadchodzących ofertach oraz produktach jakie będą odpowiedzią na potrzeby bieżącego sezonu w rolnictwie. Wielka Majówka Timac Agro to również zwieńczenie loterii, w której na klientów czekają atrakcyjne nagrody.

Timac Agro Polska wdraża innowacyjne nawozy produkowane na bazie dodatków naturalnego pochodzenia, które stymulują fizjologię roślin i wpływają na efektywność nawożenia. Zawierają one kompleksy z substancjami biostymulującymi, wytwarzanymi na bazie ekstraktów z alg morskich. Globalna strategia firmy opiera się na podwyższaniu wydajności, produktywności i jakości plonów, z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego. Nawozy te przeznaczone są do stosowania w uprawach rolniczych i specjalistycznych.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl