yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościSpotkanie warzywnicze w Kórniku

Spotkanie warzywnicze w Kórniku

Dzisiaj w miejscowości Kórnik (woj. wielkopolskie) producenci warzyw gruntowych mieli okazję poszerzyć swoje informacje nt. odmian, nawożenia i ochrony roślin podczas spotkania zorganizowanego przez firmy Rijk Zwaan, FMC, ICB Pharma oraz Yara Poland. 

Marcin Pawlak z Firmy Rijk Zwaan mówił o nowych oraz sprawdzonych odmianach warzyw na świeży rynek i do przetwórstwa. Dużo uwagi poświęcił przy tym odmianie Larsson – sprawdzonemu brokułowi dla przemysłu i nie tylko. O skutecznym nawożeniu warzyw polowych mówił Wojciech Kopeć z firmy Yara Poland. Verimark i Benevia – nowoczesne rozwiązania w ochronie przed szkodnikami  to temat wystąpienia Katarzyny Stasilewicz z firmy FMC. Z kolei Wojciech Rybiński z ICB Pharma zaprezentował nowoczesne metody ochrony roślin bez pozostałości pestycydów.

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl